;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

Wizytówki Wrocław

Wizytówki WrocławWizytówka to ważny element prezentacji naszej osoby i firmy. Projekt wizytówki powinien być prosty; informacje czytelne, podkreślające prestiż i pozycje firmy. Proponujemy Państwu do każdego zamówienia projekt gratis.
Oferujemy druk wizytówek w pełnej kolorystyce CMYK, jedno lub dwustronnie. Zastosowanie dwustronne kredy o fakturze matowej oraz zabezpieczenie wizytówek folia mat lub błysk zabezpiecza przed ścieraniem) gwarantuje ich funkcjonalność i nadaje dyskretny, elegancki wygląd.
Wykonujemy tez  wizytówki plastikowe i przezroczyste. Umożliwiamy także wybór wykończenia wizytówek np. lakierem wybiórczym UV lub złocenie.
Wizytówka o wymiarach 85 x 55 mm, papier: kreda matowa 350g, z możliwością wyboru opcji dodatkowych: wiercenie otworów, foliowanie.
Wizytówka o wymiarach 90 x 50 mm mm, papier: kreda matowa 350g, z możliwością wyboru opcji dodatkowych: wiercenie otworów, foliowanie.

wizytowki Wroclaw

wizytowki wroclaw

Przykład wizytówki o wymiarach 85 x 55 mmPrzykład wizytówki o wymiarach 85 x 55 mm

Większość przedsiębiorców musi zdawać sobie sprawę, że obowiązuja pewne zwyczaje w sposobie budowania relacji biznesowych.
Właśnie z takiego powodu, wizytówki Wroclaww znacznie zyskują na popularności. Wręczenie wizytówki jest to coś tak naturalnego, jak podanie ręki czy zaproponowanie czegoś do picia. Wymiana wizytówkami ma pomóc poznać się przedsiębiorcom i umożliwić kontakt.
Większość amerykańskich przedsiębiorców nie nosi bowiem ze sobą wielkich notesów z telefonami, w których mają zapisane kontakty. Stratą czasu wydaje się także zapisywanie dużej ilości numerów do pamięci telefonu, który może się zepsuć lub zostać skradziony.Jeśli jakikolwiek polski przedsiębiorca zdecyduje się na wizytówki Wroclaw, powinien zastanowić się, co na takiej wizytówce miałoby się znaleźć. Wiadomo bowiem, że imię  i nazwisko nie wystarczy.Powinna się tam umieścić także nazwę przedsiębiorstwa, dla którego pracujemy czy jesteśmy właścicielami oraz branżę, w jakiej ono funkcjonuje.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby jednak umieszczenie nazwy stanowiska, które zajmujmy, ponieważ wiadomo iż chodzi przede wszystkim o naszą wizytówkę, a nie wizytówkę przedsiębiorstwa.
Przykładowe wizytówki mogą wyglądać następująco: Jan Kowalski, przedstawiciel handlowy, przedsiębiorstwo abc, nr telefony. Umieszczenie odpowiednich informacji to jednak nie wszystko – ludzie powinni mieć możliwość łatwo odczytania danych znajdujących się na wizytówce, dlatego przede wszystkim warto byłoby skupić się na odpowiedniej czcionce.Z pewnością, nie może być to cieniutka lub taka, która posiada cień, ponieważ może wydawać się rozmazywana. Ważnym elementem jest także jej kolor.

wizytowki Wroclaw

Przykład wizytówki o wymiarach 90 x 50 mm

Niegdyś wizytówka Wrocław była synonimem pewnego statusu społecznego. Charakteryzowała osoby z kręgów stricte biznesowych.Niegdyś wizytówka Wrocław była synonimem pewnego statusu społecznego. Charakteryzowała osoby z kręgów stricte biznesowych.Dziś wizytówki stały się na tyle popularne, że stają się niemal obowiązkowym wyposażeniem każdego przedsiębiorcy. Umożliwiają one bowiem szybką wymianę najpotrzebniejszych danych.

wizytowki Wroclaw

Jakie więc informacje powinna zawierać wizytówka „idealna”? Oczywiście muszą być na niej nadrukowane podstawowe dane kontaktowe takie jak: adres i telefon firmy, a także podstawowy zakres wykonywanych przez nią usług.Jakie więc informacje powinna zawierać wizytówka „idealna”? Oczywiście muszą być na niej nadrukowane podstawowe dane kontaktowe takie jak: adres i telefon firmy, a także podstawowy zakres wykonywanych przez nią usług.
Podobne zasady dotyczą wizytówek przeznaczonych do wykorzystywania przez konkretne osoby. Ich centralnym punktem powinno być imię i nazwisko, funkcja przez nią wykonywana, a także bezpośredni kontakt. W przypadku wizytówek firmowych należy pamiętać, aby miały one identyczną lub zbliżoną, szatę graficzną, a jedynymi zmiennymi były dane osobowe poszczególnych pracowników.W ten sposób charakterystyczne znaki graficzne naszej firmy będą elementami, które klienci bezpośrednio skojarzą z naszą działalnością.
Wizytówki powinny również spełniać określone parametry techniczne. Jednym z nich jest niewątpliwie ich rozmiar. Standardowe wizytowniki pozwalają na bezproblemowe przetrzymywanie w nich wizytówek o rozmiarach 9 na 5 centymetrów.

wizytowki Wroclaw

Każdy inny wymiar będzie powodował problem z ich wyciąganiem i wkładaniem. Kolejnym ważnym parametrem jest papier na jakim zostały wydrukowane. Wskazany jest ten bardziej wytrzymały na zgniatanie, czyli mówiąc najprościej twardy. Przyjęte normy określają jego gramaturę na poziomie 280-300 g. Taka grubość papieru gwarantuje jego dużą wytrzymałość.

Dodatkowym czynnikiem zwiększającym wytrzymałość wizytówki na warunki zewnętrzne, jest ich foliowanie czy lakierowanie. Nie dość, że dodaje ono im bardzo eleganckiego połysku, to dodatkowo zabezpiecza nadrukowane na nie treści przed oddziaływaniem chociażby promieniowania UV.Dodatkowym czynnikiem zwiększającym wytrzymałość wizytówki na warunki zewnętrzne, jest ich foliowanie czy lakierowanie. Nie dość, że dodaje ono im bardzo eleganckiego połysku, to dodatkowo zabezpiecza nadrukowane na nie treści przed oddziaływaniem chociażby promieniowania UV.
Coraz większym powodzeniem cieszą się wizytówki dwustronne. Maja one wiele zalet. Po pierwsze wyglądają po prostu o wiele ładniej. Grafika, która pokrywa zarówno awers jak i ich rewers sprawia, że prezentują się bardzo elegancko.Poza tym dodatkowa powierzchnia pozawala na umieszczenie na nich o wiele większej ilości danych. Przy takim rozwiązaniu bardzo dobrym pomysłem jest wydruk wizytówek w dwóch językach. Tym samym awers może zawierać dane w języku polskim, zaś rewers w dowolnym języku obcym.
Dotyczy to oczywiście głównie pracowników firm o charakterze międzynarodowym. Produkcja dwustronnych wizytówek jest nieco bardziej skomplikowana i wymaga chociażby odpowiedniego ich przygotowania do druku.O ile zwykłe wizytówki możemy ułożyć niemal w dowolny sposób na określonej powierzchni papieru, to awers i rewers wizytówek dwustronnych powinien być idealnie do siebie dopasowane.Bardzo prostym rozwiązaniem gwarantującym idealne rozmieszczenie poszczególnych elementów na papierze jest po prostu ich wyśrodkowanie.
Mimo że stworzenie wizytówki nie wydaje się zadaniem skomplikowanym, warto to zadanie powierzyć wyspecjalizowanym firmom.Doświadczenie jakie posiadają pozwolą na stworzenie wymarzonej wizytówki spełniającej opisane powyżej wytyczne. Jak jednak taką firmę znaleźć? Nic bardziej prostego wystarczy w jednej z najbardziej popularnych wyszukiwarek wpisać hasło np. wizytówki Wrocław, by w wynikach wyszukiwania otrzymać dane kilkunastu firm, spośród, których będziemy mogli wybrać tą, która spełni nasze wymagania.

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele