;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

Szyldy reklamowe Wrocław

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na wykonanie usługi Szyldy Wrocław. Proponujemy Państwu kompleksową usługę, która polega na wykonaniu projektu szyldu, produkcji i jeżeli jest taka potrzeba zamontowaniu szyldu.

Wybór materiału do wykonania szyldu jest uzależniona od budżetu zmawiającego i możliwościami montażu. Najczęściej wybierana jest płyta Dibond o grubości 3mm, na której możemy nakleić wydrukowaną treść lub druk bezpośrednio na płycie Dibon.

Wersja druga jest droższa, ale coraz częściej wybierana. Wersja pierwsza jest tańsza, choć wymaga więcej pracy manualnej. Płyta Dibond jest specjalnie stworzona do produkcji takich produktów. Płyty tego typu są odporne na warunki atmosferyczne, bardzo łatwa do obróbki i montażu, często stosowana do produkcji szyldów podświetlanych.
Inny materiał stosowany do produkcji szyldów Wrocław to blacha ocynk, płyty pcv, Plexi, płyty komorowe z polipropylenu i szkło. 
W momencie wykonania kosztorysu dobieramy wspólnie odpowiedni materiał, który spęłni Państwa oczekiwania.

szyldy wroclaw

Przykład realizacji szyldu z uzyciem materiału Dibond. Na płytę 3mm naklejona jest grafika z folli monomerycznej.


Przy wykonaniu projektu szyldu Wrocław kierujemy się następującymi zasadami. Szyld powinien być czytelny w przekazie. Powinien zawierać nieodzowne informacje wskazujące miejsce działalności gospodarczej i nie przytłaczać informacjami.
Najczęsciej spotykane formy graficzne / tresci: nazwa firmy/logotyp, czym się zajmujemy,

Oklejona witryna sklepu czy biura tez może spełniać rolę szyldu informacyjnego. Firma Reklamomedia zajmuje się wytwarzaniem szyldów Wrocław od wielu lat.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Przykład realizacji szyldu reklamowego z płyty Dibond, tło białe, cięcie na folii i oklejenie.

szyldy Wroclaw

szyldy reklamowa Wroclaw Przykład realizacji szyldu reklamowego z płyty Dibond


Obecnie coraz częściej wykonujemy szyldy podświetlane jako kasetony reklamowe lub przestrzenne. Każdy szyld Wrocław powinien być dopracowany. Dobry projekt szyldu gwarantuje czytelność, miły odbiór i zachęci Klienta do kontaktu telefonicznego czy osobistego. Treść szyldu powinna zawierać nazwę firmy, logo, i dane właściciela. Jeżeli szyld Wrocław ma mieć charakter reklamowy to umieszczamy na nim informacje o produktach lub usługach..

szyldy wroclaw

Przykład realizacji usługi: szyldy Wrocław z płyty Dibond, 3mm, wydruk+ploter tnący.

szyldy Wroclaw

Sposób montazu szyldu wykonanego z Dibondu 3 mm.

szyldy reklamowe wroclaw

Przykład realizacji usługi: szyldy Wrocław podświetlanego + oklejenie witryny folią monomeryczną

szyldy Wroclaw

Przykład realizacji usługi: tabliczki informacyjnej

 Szyldy Wroclaw

Przykład materiału płyty pcv. 

Szyldy reklamowe Wrocław - z jakich materiałów?

szyldy reklamowe wroclawMamy do wyboru różne nośniki, najbardziej popularne to: PCW (polichlorek winylu) to termoplastyczne tworzywo sztuczne powszechnie stosowane niemal we wszystkich gałęziach przemysłu. Jakość powierzchni, odporność na starzenie, lekkość, to z kolei atrybuty PCV jako materiału do produkcji reklam. Płyty PCV spienione lub utwardzane powierzchniowo są szczególnie przydatne jako warstwa nośna do malowania, grafiki z folii samoprzylepnej i sitodruku. PVC spienione - ma porowatą strukturę wewnętrzną dzięki czemu jest dość lekkim materiałem. Przy dobraniu odpowiedniej grubości do wielkości planszy również wystarczająco sztywnym. Powierzchnia zewnętrzna płyt spienionych jest matowa i ma zwykle delikatną fakturę skórki pomarańczy. Zwykle nie mają ochrony UV i ich powierzchnia lekko żółknie przy długotwałej ekspozycji.PVC utwardzone - ma gładką i błyszczącą powierzchnię przypominającą plexi, jest stabilizowane na UV (kilkuletnia gwarancja koloru). Wewnątrz posiada tę samą sktrukturę jak PVC spienione. PVC twarde - W odróżnieniu od spienionego pvc materiał jest lity, bez porów w całym swoim przekroju, znacznie bardziej sztywny i znacznie cięższy, ma powierzchnię stabilizowane na UV.    

      

Szyldy Wrocław

szyldy Wroclaw

Przykład realizacji usługi: szyldy Wrocław wykonany z frezowanego pcv i specjalnej kamiennej płyty. Pcv malowane specjalnymi farbami.


DIBOND - Aluminiowe płyty, nadające sie do produkcji szyldów Wrocław, kompozytowe składające się z okładzin z blachy aluminiowej 0,3mm oraz wypełnienia polietylenowego. Charakteryzują się doskonale gładką powierzchnią oraz niespotykaną sztywnością oraz stosunkowo niską wagą w stosunku do grubości płyty. Materiał bardzo trwały, odporny na warunki atmosferyczne, znakomity zarówno do produkcji tablic jak i konstrukcji przestrzennych. Umożliwia tworzenie ciekawych aplikacji reklamy wewnętrznej (w tym gadżetów).Polipropylen komorowy - w kolorze białym (nieprzeźroczystym) charakteryzują się wysoką sztywnością (porównywalną z poliwęglanem komorowym), mając przy tym niski ciężar właściwy, co ułatwia montaż i skraca jego czas. Płyty komorowe mogą być stosowane na zewnątrz (mają ochronę UV). Lekkie, tanie, duże - zalety płyt z polipropylenu komórkowego docenione przez rynek reklamy.

szyldy Wroclaw

Szyldy reklamowe Wrocław - sposoby montażu!

Zgodzą się chyba wszyscy, że o ostateczny wyglądzie szyldu Wrocław może zdecydować jego montaż. Krzywe zawieszenie szyldu, za pomocą zwykłych gwoździ lub śrub nie będzie dobrze świadczyło o firmie. Nawet najładniejszy szyld można zepsuć nie zbyt dokładnym montażem. Dlatego bardzo ważne jest tu doświadczenie w różnych systemach montażu, eleganckie śruby z ozdobnymi guzami, albo specjalne uchwyty dystansowe, ewentualnie specjalistyczne kleje.

Szyldy reklamowe Wrocław - dodatkowe informacje!

Szyld Wrocław jest to nośnik reklamy zewnętrznej, informacji, grafiki, która bezpośrednio wskazuje na miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. Jednym ze dawnych sposobów wykonywania szyldów, które rzadziej się widuje, to szyldy emaliowane. Wykonuje je się ze specjalnej blachy stalowej, pokrywa emalią i wypala w piecach w wysokiej temperaturze. Jest to bardzo trwały szyld, pod warunkiem, że nie będzie uszkodzony mechanicznie. Jeszcze rzadziej widuje się szyldy wykonywane na szkle, malowane od spodu, piaskowane i złocone.

Te ostatnie już całkiem zapomniane z tzw. wcieranym zlotem. Obecnie technologia pozwala na wykonanie bardzo trwałych szyldów, wykorzystujące całą gamę tworzyw, folii, aluminium itp. Każda organizacja, która posiada swoją siedzibę jest zobowiązane do zainstalowania swojego szyldu, począwszy od instytucji państwowych a kończąc na zakładach usługowych. Warto umieścić szyld, aby interesanci, klienci mogli trafić do Twojej firmy. Nie jest to duży wydatek, bo już w granicach 150 - 250 zł można zamówić szyld zewnętrzny.

szyldy Wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryny Wrocław . Przejmuje role szyldu i nie tylko.... .

oklejanie witryn Wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryny Wrocław . Przejmuje role szyldu i nie tylko.... .

szyldy reklamowe wrocław

Przykład realizacji szyldu reklamowego z Dibondu

więcej...

szyldy-wroclawSzyldy podświetlane klasyczne

Szyldy podświetlane klasyczne wykonywane są najczęściej na bazie profili aluminiowych o szerokościach 140 mm i 160 mm oraz pleksi mlecznej o grubości 3 do 4 mm. Profile składają się z dwóch części, które po złożeniu tworzą kaseton, w którym niewidoczne są połączenia śrubowe, a dostęp do świetlówek, w razie ich wymiany, nie wymaga odkręcania profili. Oświetlenie wewnętrzne stanowią świetlówki lub Ledy o długościach dostosowanych do wymiarów kasetonu reklamowego. Wymiary plexi dostępne na rynku ograniczają wymiar takiego kasetonu do 4 m. Grafika wykonywana jest w oparciu o specjalne folie do podświetleń, wycinana ploterowo lub drukowana.

Szyldy z pleksą tłoczoną

Szyldy reklamowe podświetlane z pleksą tłoczoną, z podświetleniem wewnętrznym, wykonane w technologii tłoczenia próżniowego. Dzięki połączeniu aluminium i pleksi uzyskano efekt trwałego, a jednocześnie estetycznego nośnika reklam zewnętrznych Szyldy Wrocław są dostępne w standardowych i niestandardowych wymiarach. Występują one w wersjach jednostronnych, dwustronnych, pionowych, poziomych, podwieszanych na łańcuszkach.

 

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele