;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

Oklejanie witryn Wroclaw folią OWV

Najczęściej zamawiana folia do oklejania witryn Wrocław to folia perforowana, nazywana również folia OWV czy dziurkowana. Często możemy spotkać oklejone szyby autobusów czy oklejone szyby jeżdżących tramwajów i witryn sklepów.

Duża ilość otworków, rozmieszczonych w odpowiedni sposób tworzy efekt półprzepuszczalności i dlatego będąc w pomieszczeniu widzimy prawie wszystko co dzieje się na zewnątrz a jednocześnie należy podkreślić, że ta folia ogranicza widoczność z zewnątrz. Ograniczenia widoczności z zewnątrz nie występuje w sytuacji gdy w pomieszczeniu jest więcej światła niż na zewnątrz. Z takimi sytuacjami mamy do czynienia w miesiącach zimowych.

Na rynku bardzo często mamy do dyspoizycji folie gdzie powierzchnia dziurek to 40%-50% a to oznacza, że 40%-50% przepuszcza światło słoneczne.


Możemy zadrukować taką folię w technologii solwentowej tworząc ciekawe efekty graficzne, które po naklejeniu na powierzchnie szklane przekażą nam ważne informacje do potencjalnych klientów. Najczęściej folie perforowane stosujemy do oklejania witryn sklepowych czy do oklejania szyb samochodów osobowych.

oklejanie witryn Wroclaw OWV

Przykład druku i oklejenia witryny folią OWV

oklejanie witryn Wroclaw OWV

Przykład druku i oklejenia witryny Wrocław folią OWV

oklejanie witryn Wroclaw

Naświetlę górne w oknach czy drzwiach możemy wykorzystać do oklejenia folią OWV. Przykład takiego oklejenia.

oklejanie witryn Wroclaw

Zdjęcie pokazuje nam oklejenie witryny Wrocław folią OWV (dziurkowaną) i drzwi, gdzie górna i dolna część jest oklejona folią OWV a część środkowa jest oklejona folią monomeryczną, pełną.

oklejanie witryn Wroclaw

 Przykład oklejenia drzwi folią OWV (górna część) i folią imitującą mrożone szkło, która wygląda jak folia pęłna o kolorze szarym.

 

 

 

 

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele