;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

Oklejanie samochodów folią

oklejanie aut WroclawJednym z ważnych czynników reklamy zewnętrznej każdej firmy jest identyfikacja wizualna naszych samochodów. Usługa oklejanie samochodów Wrocław jest jedną z najtańszych form reklamy zewnętrznej i użytkowana jest przez kilka lat w różnych miejscach, i to przez 24 godziny na dobę. Wizualizacja oklejenia powinna być przemyślana, w odpowiedniej kolorystyce, treści i odpowiednim doborem elementów graficznych.

Projektując reklamę na nasze pojazdy powinniśmy wziąć pod uwagę powierzchnie na naszym samochodzie. Na powierzchniach płaskich stosujemy folię tańszą, monomeryczną. Na powierzchnię wklęsłą czy wypukłą stosujemy folię droższą, folię wylewaną. Inaczej będziemy projektować oklejenie na płaszczyzny płaskie a inaczej przygotowujemy wizualizacje do oklejenia folią wylewaną.

Oklejanie samochodu to czynność dość złożona, wymagający odpowiedniego doświadczenia w stosowaniu folii przeznaczonych do oklejania pojazdów. Proces oklejenia rozpoczynamy od przygotowania pojazdu do oklejenia. Samochód należy umyć, wysuszyć, wszelkie głębokie zarysowania i miejsca gdzie zauważyliśmy rdzę powinny być usunięte. Do oklejenia powinniśmy wybierać miejsca gdzie nie ma dodatkowych elementu wyposażenia pojazdu takich jak: klamki, zderzaki, lusterka, listwy, lampy a jeżeli nie ma takiej możliwości to należy je zdemontować. Przed samym oklejeniem ponownie odtłuszczamy karoserię tak aby w trakcie pracy uniknąć powstawania pęcherzy i innych utrudnień.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego czy emailem w sprawie oklejenia samochodów Wrocław. Poniżej przedstawiam najczęściej używany materiał do oklejania samochodów. Najtańszą i najczęściej używaną folią do reklamy o krótkiej ekspozycji jest folia monomeryczna, stosowana do liternictwa i grafiki na płaszczyznach płaskich.

Ilość kolorów stałych pokazanych w próbniku Oracal 951 - folia wylewana

WZORNIK folii wylewanej 951 Wroclaw 1

WZORNIK folii wylewanej 951 Wroclaw 2

WZORNIK folii wylewanej 951 Wroclaw 3

Folia wylewana serii Oracal 951 stosowana do oklejania samochodów, została stworzona z myślą o grafice reklamowej na samochodach i innych pojazdach komunikacji, które wymagają trwałości, odporna na warunki zewnętrzne. Folia przeznaczona na nierówne, obłe części karoserii z nitami.

Przedstawiam przykłady powierzchni na samochodzie: powierzchnie płaskie, wypukłe, wklęsłye .

oklejanie samochodow Wroclaw

Kolor czerwony oznacza powierzchnie płaskie, gdzie możemy zastosować folię monomeryczną. Kolor niebieski to powierzchnie wypukłe i wklęsłe, gdzie powinniśmy zastosować folię wylewaną.

Najczęściej stosowane folie do oklejania samochodów Wrocław

Folie monomerowe
Materiał niskokosztowy, stosowany do tworzenia reklam o krótszym czasie ekspozycji niż folie polimerowe czy wylewane. Z mojego doświadczenia wynika, że 18 - 36 miesiące zapewne taka reklama będzie wyglądała dobrze. Po tym czasie folia obkurcza się, może pękać a zastosowana w miejsca wklęsłych czy wypukłych może pękać i rwać się. 

Folie polimerowe
Materiał droższy niż folie monomeryczne, stosowany do wykonywania oklejeń pojazdów o dłuższym czasie ekspozycji. Elastyczna, trwała, stosowana najczęściej do wykonywania grafiki i liternictwa. Producent daje na tą folię 6 lat gwarancji. 

Folie wylewane
Wysokiej jakości materiał, droższy niż folia polimerowa, przeznaczony do oklejania samochodów i innych pojazdów prawie bez ograniczeń. Grafika, liternictwo, zmiana koloru. Klej repozycjonowalny, odpowiednia plastyczność, możliwość oklejenia grafiką na głębokich przetłoczeniach a dodatkowo jest bardziej odporna na promieniowanie UV. Przy użyciu folii laminującej, która ma za zadanie ochronę druku, producent daje 8 -12 lat gwarancji.

 

 

 

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele