;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

oklejanie autobusow i tramwajow wroclawReklama na autobusach i tramwajach

Dynamiczna reklama na pojazdach Wrocław (często stosowana fraza regionalna w internecie) takich jak autobusy czy tramwaje może czerpać z szerokiego portfolio specjalnych folii do zadruku. Wysokiej klasy materiały stosujemy na publicznych środkach transportu i dzięki doskonałej jakości używane są zarówno w aplikacjach zewnętrznych jak i wewnątrz pojazdów. Reklamy na środkach transportu (oklejanie aut Wrocław) wykonywane są techniką sitodruku lub, w przypadku pojedynczych egzemplarzy, techniką cyfrowych druków wielkoformatowych. W zależności od rodzaju użytych do produkcji grafik materiałów, OMNIDRUK udziela gwarancji na 2,3,5,7 do 10 lat
Reklama na pojazdach dociera do 62 % odbiorców i zajmuje drugie miejsce, tuż za reklamą telewizyjną, wśród wszystkich testowanych form reklamy. Aż 69 % pytanych pieszych było w stanie spontanicznie przypomnieć sobie lokalne i regionalne reklamy.

reklama na autobusach wrocław, reklama na tramwajach wrocław

Heyah jako pierwsza w Posce zademonstrowała, czym może być zawładnięcie przestrzenią miejską. Zagadkowa czerwona łapa pojawiła się nie tylko na tablicach reklamowych, ale również na autobusach.

Tagi: reklama na autobusach Wrocław


reklama na autobusach 2System oklejania aut czy innych pojazdów oferowany przez naszą firmę, daje nam wiele korzyści. Zapewnia nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o to, co będzie widoczne na pojeździe. Czy będzie to nazwa firmy, reklama produktu, czy po prostu obraz, który się spodobał Ikonos Cast System sprawi, że dostrzeżemy różnice między byciem zauważalnym a niewidocznym.
Jest to idealna forma reklamy na pojazdach firmowych, która będzie dostrzegalna zarówno przez użytkowników dróg jak i pieszych. Ikonos Cast System ochroni również Twój lakier przed warunkami atmosferycznymi,produktami chemicznymi, myjniami szczotkowymi, zadrapaniami, drobnymi kamykami oraz przed wybielającym działaniem promieni słonecznych.


Reklama tranzytowa

Tagi: reklama na tramwajach Wrocław

Trudno dziś wyobrazić sobie autobus czy tramwaj pozbawiony komercyjnych przekazów obecnych w różnych formach – od oklejania pojazdów folią, po tablice, plakaty, rączki reklamowe i niekonwencjonalne sztuczki ambientu. Wszystko to należy do jednej wielkiej rodziny reklamy tranzytowej, a więc tej, której siłą napędową są koła.

reklama na autobusach WrocławReklamy umieszczone w przestrzeni autobusu, tramwaju czy metra wykazują, według badań TNS OBOP, bardzo duży wskaźnik zauważalności. Aż 46% podróżujących środkami komunikacji miejskiej zwraca uwagę na umieszczone wewnątrz pojazdu reklamy. Percepcja treści promocyjnych często jest po prostu sposobem na zabicie nudy podczas dłużącej się podróży. I tutaj wyzwanie dla marketerów, żeby sprostać temu zadaniu i potrzebom pasażerów. – Przestrzeń autobusu stwarza możliwości połączenia klasycznych form komunikacji wizualnej z innowacyjnymi metodami wzmacniającymi percepcję i siłę oddziaływania reklamy.
Potencjał komunikacji miejskiej w kontekście reklamowym tkwi także w wysokim poziomie wyizolowania tego medium. Odbioru reklamy wewnątrz komunikacji miejskiej nic nie zakłóca, nie występuje tak trudny do pokonania szum mediowy, w tym miejscu i czasie konsument jest odizolowany od klasycznych i wiodących form reklamy. Pasażer poddawany jest perswazji biernie, nie może w żaden sposób odseparować się od komercyjnych treści, jak w przypadku reklamy telewizyjnej, radiowej, czy prasowej, nie ma możliwości przełączenia stacji, programu czy przerzucenia strony. Mimo braku tej władzy reklama w środku komunikacji miejskiej jest formą promocji najwyżej akceptowaną społecznie na tle innych mediów (wg. Badania TNS OBOP).
reklama na tramwajach Wrocław

Fakt, że ze środków komunikacji miejskiej korzystają niemalże wszystkie grupy społeczne i zawodowe sprawia, że nośniki wewnątrz autobusów czy tramwajów są efektywne dla reklamy produktów i usług masowych. Te specyficzne nośniki reklamy zazwyczaj wielkoformatowej, to doskonałe miejsce na promowanie wielu produktów.

Oklejanie aut Wrocław

Według wielu firm reklama na samochodach (pojazdach) ma większy wpływ na klienta niż billboard. Skorzystaj z szerokiej gamy materiałów promocyjnych i technologii, która sprosta wszystkim potrzebom twojej grafiki flotowej zapewniając najlepszą realizację podczas aplikacji oraz usuwania grafiki.

Proponujemy Państwu wiele możliwości w tym zakresie m.in.:

    wyklejanie literami z folii ploterowej
    wyklejanie folią monomeryczną z nadrukiem solwentowym na powierzchniach płaskich
    wyklejanie folią wylewaną na powierzchniach obłych lub z przetłoczeniami 
    wyklenianie pojazdów folią bez nadruku (zmiana kloru pojazdu)

    wyklejanie szyb na pojazdach folią one way vission z nadrukiem solwentowym
    wyklejanie płaskich powierzchni pojazdów
    laminowaniem powierzchni reklamowych.

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele