;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

Makiety architektoniczne. Makiety domów, zamków i modele!

Makietomedia to pracownia, która zajmuje się tworzeniem makiet architektonicznych i modeli. Doświadczenie zdobywane podczas wieloletniej pracy, pozwoliło nam na wypracowanie profesjonalnych metod tworzenia modeli architektonicznych, łączyć tradycyjne techniki z najnowocześniejszymi technikami współczesnego modelarstwa architektonicznego.

Realizujemy między innymi:

Ofertę kierujemy do firm deweloperskich, zakładów przemysłowych instytucji publicznych, jak i do wszystkich inwestorów, którzy chcieliby zaprezentować swój produkt na wystawach, targach czy pokazach.

makiety

Przykład realizacji projektu inwestycji (bardzo skuteczny)

Wizualizacja inwestycji

Decydując się na nowa inwestycje dobrze jest wykonać makietę, model, miniaturę, którą będziemy mogli pokazać na targach czy w naszym dziale sprzedaży. Przy pomocy takiej wizualizacji przedstawiamy rozwiązania systemowe inwestycji a także przedstawić model w atrakcyjniejszej sposób dla zainteresowanych. Zdjęcia czy filmy już nie wystarczą.

Często inwestorzy decydują się na wykonanie makiety architektonicznej, która oferuje duzo lepszą możliwość wizualizacji inwestycji.

Makiety, modele wykonywane są z różnej grubości plexi, ciętej i grawerowanej laserowo. Poszczególne elementy są sklejane ze sobą klejem cyjanoakrylowym i malowane wysokiej jakości farbami akrylowymi ( w oparciu o próbnik RAL).

Na życzenie Klienta istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED, które umożliwia podświetlenie sekwencji budynków lub wybranych mieszkań z możliwością sterowania z pilota. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości makiety są trwałe i fukcjonalne, co zapewnia możliwość wieloletniej ekspozycji .
Skompletowanie wszystkich potrzebnych informacji,planów, projektów, zdjęć, przekrojów. Jeżeli jest taka potrzeba wykonujemy szkice, projekt makiety. Po stworzeniu wspomnianego szkicu przychodzi czas na stworzenie projektu, na podstawie którego będzie można wykonać wszystkie potrzebne elementy składowe makiety.

makiety architektoniczne

Modele makiet, które proponujemy pokażą wszystko to, czego nie można odczytać ze zdjęć, rysunku technicznego, czy filmu. Makiety wykonywane są z dużą starannością tak aby zgodność z pierwowzorem, projektem była jak największa. Odtwarzamy przedmioty w najmniejszych i w najdrobniejszych szczegółach. Wykonamy makietę do każdego projektu w skali jaką sobie wybierzesz!

 więcej...Przykłady realizacji makiet

Etapy makiet

Przykład realizacji makiety - etap wstepny

 Przykład realizacji makiety - etap wstepny

makiety architektoniczne

  Przykład realizacji makiet z kloszem ochronnym

makiety

Przykład realizacji makiety

Przykład realizacji makiety 

makiety

Przykład realizacji makiety z kloszem ochronnym i ze stołem ekspozycyjny

makiety wnetrz wroclaw

Przykład realizacji makiety wnętrz

makiety

Elementy architektoniczne - Okna i drzwi

Pierwsze okna były pustynnymi otworami, ewentualnie zakrywanymi okiennicami. Dzięki zastosowaniu szkła, wnętrza budynków zyskały lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, a naturalne światło nadal mogło swobodnie przenikać do środka. Drzwi najczęściej były poruszającą się na zawiasach przegrodą z wytrzymałego drewna, pcv lub metalu, dopóki nie pojawiły się drzwi przesuwne i wielkoformatowe szyby ze szkła zbrojonego sprawiającego, że zaciera się rozróżnianie między oknami i drzwiami. Ponieważ okna i drzwi są otworami w zewnętrznych lub wewnętrznych ścianach, często nośnych , mają wspólne cechy konstrukcyjne, które niejednokrotnie przekładają się na walory estetyczne. Biorąc pod uwagę fakt ich wyeksponowanie w budynku, układ i opracowanie architektoniczne okien i drzwi często stanowią podstawę artykulacji fasady. W makietach okna wykonujemy z przezroczystego materiału lub są nadrukowane .

Okna stałe
Każde okna, którego żadna część nie jest ruchoma, co umożliwiałoby otwieranie i zamykanie. Jest wiele powodów montowania okien stałych. Dawniej korzystano z takiego rozwiązania ze względu na trudności i koszty wyposażenia okien w okucia.

Okna na zawiasach
Okna, które skrzydła przymocowane jest pionowym bokiem do ościeżnicy za pomocą zawiasów, co umożliwia otwieranie do środka lub na zewnątrz

makiety.

Okna przesuwne
Okna składające się z drewnianych, plastikowych, metalowych ram osadzonych w rowkach ościeżnicy, umożliwiających przesuwanie w górę i w dół.

makiety architektoniczne

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele