;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

Makiety Wrocław

makiety architektoniczneModele makiet, które proponujemy pokażą wszystko to, czego nie można odczytać ze zdjęć, rysunku technicznego, czy filmu. Makiety wykonywane są z dużą starannością tak aby zgodność z pierwowzorem, projektem była jak największa. Odtwarzamy przedmioty w najmniejszych i w najdrobniejszych szczegółach. Wykonamy makietę do każdego projektu w skali jaką sobie wybierzesz!
Etapy prac w tworzeniu makiety architektonicznej.
Skompletowanie wszystkich potrzebnych informacji,planów, projektów, zdjęć, przekrojów. Jeżeli jest taka potrzeba wykonujemy szkice, projekt makiety. Po stworzeniu wspomnianego szkicu przychodzi czas na stworzenie projektu, na podstawie którego będzie można wykonać wszystkie potrzebne elementy składowe makiety. Przechodzimy do procesu produkcyjnego makiety. Rozpoczynamy od wycięcia wszystkich składowych makiety a jeżeli jest taka potrzeba szykujemy formy odlewnicze. Po wycięciu i skompletowaniu wszystkich elementów makiety przechodzimy do składania - sklejania jej w całość. Po pomalowaniu makiety i montażu elementów dekoracyjnych i innych przechodzimy do ostatniego etapu, do montażu makiety w miejscu określonym przez zamawiającego. 
Produkujemy makiety, modele przy wykorzystaniu tworzyw sztucznych takich jak plexi oraz poliwęglany, a także takich materiałów jak tektury, drewno i inne sprawdzone materiały. 
Przez wiele lat dopracowaliśmy technologie produkcji co obecnie pozwala nam na realizację każdego zamówienia bez względu na stopień skomplikowania. 
makiety schodySchody w makietach i modelach
Odkąd zaczęto wznosić budowle mające więcej niż jedną kondygnacje , konieczne stało się zapewnienie komunikacji między kolejnymi poziomami. Schody w różnych formach okazały się najbardziej praktycznym rozwiązaniem i służą do dziś. Schody odgrywające tak istotna role w komunikacji wewnątrz i na zewnątrz budynku są często bogato zdobione lub posiadają efektowną formę architektoniczną.
Schody w makietach, modelach spełniają rolę informacyjną i tworzą dodatkowy element autentyczności przedstawionej wizualizacji. Schody są wykonywane z różnych materiałów. najczęściej wybierany materiał w takich sytuacjach to pcv, drewno, karton.

 

 

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele