;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

FacebookGoogle plusInstagramtwitter

Oklejanie samochodów Wrocław. Projektujemy i drukujemy.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi pt. oklejanie samochodów Wrocław. Oklejamy samochody małe, duże, motocykle, przyczepy i inne pojazdy. Wspólnie dobierzemy odpowiednią folie, wykonamy wizualizacje oklejenia, przygotujemy materiały graficzne do druku lub do cięcia i dokonamy oklejenia.

Ważne!
Przy wyborze płaskich miejsc na pojeździe, przeznaczonych do oklejenia, zapłacimy znacznie mnie j za usługę oklejenia. Pozostałe powierzchnie takie jak wypukłe czy wklęsłe możemy okleić folią, która kosztuje o wiele więcej niż folia stosowana do oklejenia powierzchni płaskich. Więcej na podstronie: https://www.reklamomedia.pl/oklejanie-samochodow-folia-wroclaw.html. 

Wcześniej już wspomniałem, że zapewniamy kompleksową usługę oklejania samochodów Wrocław: przeprowadzimy pomiar produkcyjny, wykonamy projekt oklejenia, przeprowadzimy proces druku, cięcia i dokonamy oklejenia. Proszę o zwrócenie uwagi na przykłady już wykonanych zamówień, które pomogą Państwu w zaplanowaniu realizacji oklejenia.

Dodatkowe informacje dotyczące oklejania samochodów Wrocław znajdziecie Państwo poniżej i na innych stronach naszego serwisu: https://www.reklamomedia.pl/oklejanie-samochodow-folia-wroclaw.html i https://www.reklamomedia.pl/oklejanie-samochodow-wroclaw-cennik.html.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: nr telefonu +48 512 314 613 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 


Przygotowanie samochodu do oklejenia!

Przed oklejeniem samochodu Wrocław należy umyć pojazd, odtłuścić, pozbyć się wszystkich zatłuszczeń, przyklejonych owadów, odprysków asfaltu i innych zabrudzeń. Samochód przed oklejeniem nie powinien być lakierowany ani woskowany. Miejsca wcześniej szpachlowane powinny być wskazane wykonawcy w trakcie wykonywania projektu plastycznego. 

 

 

Najczęściej spotykane sposoby oklejania samochodów Wrocław

oklejanie samochodow Wroclaw


Przykład oklejenia samochodu folią Oracal, produkowaną w kolorach według wzornika. Gotowa kolorystycznie folie gwarantują nam większą odporność na warunki atmosferyczne i niższe koszty wytworzenia reklamy. Cięta grafika i liternictwo skutecznie przekaże otoczeniu najważniejsze informacje. Szyba oklejona folią OWV.

 

oklejanie samochodow Wroclaw

Przygotowanie grafiki na foliach przeznaczonych do oklejania na powierzchnie obłe i wklęsłe. Koszt druku i oklejenia jest większy niż przy wyborze miejsc płaskich (których najczęściej na pojazdach nie brakuje). Folie wylewane przeznaczone do takich powierzchni są po wydruku zabezpieczane laminatem przed działaniem warunków atmosferycznych.

 
 
 oklejanie samochodow Wroclaw
Szyby w samochodach czy innych pojazdach najczęściej oklejane są folią OWV (dziurkowaną). Nadruk na tej folii reklamy z pewnej odległości jest tak samo dobrze postrzegana jak nadruk na folii pełnej. Folia OWV jest często wybierana do oklejania witryn Wrocław. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub email.


 

 oklejanie samochodow Wroclaw

Folie magnetyczne są wykorzystywane w reklamie zewnętrznej do wykonywanie reklam, umieszczanych na pojazdach. Druk na folii samoprzylepnej jest przyklejana na folię magnetyczną i naklejka magnetyczna gotowa.

 

 

 

Proponujemy Państwu wiele możliwości w tym zakresie m.in.:

 • oklejanie powierzchni na różnych pojazdach literami z folii ploterowej
 • oklejanie folią monomeryczną (folia ekonomiczna)  z nadrukiem solwentowym na powierzchniach płaskich
 • oklejanie folią wylewaną na powierzchniach obłych lub z przetłoczeniami
 • oklejanie różnych pojazdów folią bez nadruku (zmiana koloru pojazdu)
 • oklejanie szyb na pojazdach folią one way vission (folia dziurkowana) z nadrukiem solwentowym
 • oklejanie płaskich powierzchni pojazdów
 • laminowaniem powierzchni reklamowych.

Informacje potrzebne do wykonania kosztorysu usługi

 • Projekt oklejenia samochodu Wrocław w dowolnym formacie graficznym (poglądowo). Na podstawie wizualizacji możemy dokładnie wycenić koszt usługi.
 • Jeśli projektu Państwo nie posiadacie można wskazać przykładową realizację z naszej galerii i na jej podstawie możemy dokonać wyceny.
 • Dobrym rozwiązaniem jest odręczny szkic reklamy pokazujący miejsca oklejenia płaszczyzn na samochodzie z których możemy obliczyć ile materiału będzie potrzeba do realizacji zamówienia.
 • Marka, rocznik i model pojazdu.

 

oklejanie samochodow Wroclaw

 Przykład pklejenia folią monomeryczną samochodów FLT GRUP.

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład wykonania usługi:oklejanie samochodu Wrocław folią monomeryczną, przeznaczoną na powierzchnie płaskie.

oklejanie samochodow Wroclaw

Jeszcze jeden przykład wykonania usługi:oklejanie samochodu Wrocław folią monomeryczną, przeznaczoną na powierzchnie płaskie.

oklejanie samochodow Wroclaw

Zdjęcie pokazuje nam oklejenie samochodu gdzie mamy do czynienia z powirzchnią płaską i obłą. Najlepiej na całość oklejenia wybrać materiał na powierzchnie obłe.

oklejanie samochodow Wroclaw bokPrzyklad wykonania: oklejenie samochodów Wrocław folią monomeryczną na powierzchniach płaskich

Tylna część i bok samochodu, np. drzwi to najbardziej atrakcyjne miejsca oklejenia wskazane przez badania dotyczące skuteczności reklamy zewnętrznej. Ilość miejsca do oklejenia zależy od marki samochodu, ale wiem z własnego doświadczenia, ze najczęściej mamy miejsce do umieszczenia grafiki i danych potrzebnych do nawiązania pierwszego kontaktu.

Dla większości zamawiających ważne są koszty wykonania i dlatego zawsze w takich sytuacjach polecam miejsca gdzie karoseria jest płaska, bez wgłębień i wybrzuszeń. W takich sytuacja stosujemy folie specjalnie do tego przeznaczone, ekonomiczne, folie monomeryczne z pełnym zadrukiem, często zalaminowane.

oklejanie samochodow Wroclaw

Przyklad wizualizacji oklejenia samochodu Wrocław folią monomeryczną. Folia pełna, druk i cięcie na ploterze.


Folie droższe, wylewane, stosujemy na powierzchniach płaskich, obłych, wklęsłych. One również laminujemy laminatem wylewanym.

Kompleksową usługę oklejanie aut Wrocław proponujemy rozpocząć od omówienia założeń wizualizacji oklejenia i dokonaniu pomiaru produkcyjnego. Na podstawie tych informacji dobieramy odpowiedni materiał i mamy pewność co do kosztów wykonania.

oklejanie samochodw Wrocaw

Przykład oklejenia samochodu Wrocław folia ekonomiczną

Według badań specjalistów, oklejenie aut Wrocław reklamą, powoduje dotarcie tej informacji do 62% odbiorców, a trzeba też zaznaczyć, że 69% pytanych pieszych było w stanie spontanicznie przypomnieć sobie lokalne i regionalne reklamy na pojazdach. Drugie miejsce, tuż za reklamą telewizyjną, wśród testowanych form reklamy powoduje, że firmy chętnie decydują się na oklejanie aut firmowych. Musimy tez zaznaczyć, że koszt oklejenia samochodu ponosi się jednorazowo w okresie 5-9 letniej ekspozycji grafiki.

oklejanie aut Wroclaw

Oklejenie samochodu Wrocław folia pełną i folia OWV (dziurkowaną)

Najczęściej wybierana forma oklejenia samochodu osobowego: tył  samochodu (szyba) i drzwi. Folia na tył samochodu to OWV (dziurkowana) a na boki folia pełna zadrukowana i cieta na ploterze. Według aktualnych badań najskuteczniejszym miejscem na reklamę samochodową jest tył samochodu.

oklejanie samochodow Wroclaw

Oklejenie samochodu Wrocław folia ekonomiczną

Reklama na samochodzie Wrocław dobrze zaprojektowana i wykonana, to idealna inwestycja na promocje dowolnej usługi, produktu. Bardzo popularna i skuteczna reklama na samochodach czy innych pojazdach przyniosła wielu firmom wymierne efekty.

oklejanie samochodw Wroclaw

Oklejenie samochodu Wrocław folia ekonomiczną. Druk i oklejenie.

oklejanie samochodw Wroclaw Loft

Oklejenie samochodu Wrocław folia ekonomiczną.

oklejanie samochodow Wroclaw

Oklejenie aut Wrocław folia monomeryczna i folia OWV

oklejanie samochodow Wroclaw

Oklejenie samochodu Wrocław folią monomeryczną. Druk i cięcie na ploterze.

oklejanie samochodow wroclaw

Przykład oklejenia samochodu Wrocław. Oklejanie folią reklamową, ekonomiczną, monomeryczną, przeznczoną na powierzchnie płaskie. Udana wizualizacja, skuteczny przekaz.

oklejanie samochodow Wroclaw

W tym oklejeniu samochodu Wrocław została użyta folia monomeryczna. Logotyp wydrukowany, wycięty i naklejony na drzwi z przody samochodu i z tyłu.

oklejanie samochodow Wroclaw

Oklejenie samochodu Wrocław folią monomeryczną. Druk i cięcie na ploterze.

oklejanie samochodow wroclaw
Oklejenie samochodu Wrocław folia monomeryczną, ciętą na ploterze 

oklejanie samochodow wroclaw

 Oklejenie samochodu Wrocław folia monomeryczną, ciętą na ploterze 

oklejanie samochodow wroclaw

Przykład realizacji prostej  a bardzo skutecznej w przekazie koncepcji oklejania samochodów Wrocław

Przykład oklejenia samochodu Wrocław folią monomeryczną. Wykorzystane zostały powierzchnie płaskie tylnej części samochodu.

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład realizacji oklejenia samochodu Wrocław folią dziurkowaną (OWV). Druk na folii i oklejenie tylnej szyby samochodu. Obecnie pogoda sprzyja oklejaniu tym materiałem.

oklejanie samochodow Wroclaw

Niektórzy mówia na to: ploterowe oklejenie samochodu. Prosta forma wycięta na ploterze. Folia monomeryczna.

oklejanie samochodow Wroclaw

Oklejenie samochodu folią wylewaną.

oklejanie samochodow Wroclaw

Oklejenie samochodu Wrocław folią wylewaną.

 

oklejanie samochodow Wroclaw

Pzrykład oklejenie samochod Wrocław folia monomeryczną. Druk i cięcie folii.

 

Wyklejanie grafiki na samochodach można wykonać folią ploterową standard, wykonując reklamy złożone tylko z samych tekstów lub grafiki wektorowej. Oklejanie samochodów Wrocław folią Najczęsciej wybierany w połączeniu z wydrukami na wysokiej jakości  maszynach solventowych pozwala nam na użycie nieograniczonej liczby kolorów, grafik, zdjęć. Dodatkowo na szyby można użyć specjalnej folii "one way vision", która nie ogranicza widoczności od środka.

oklejanie samochodow wroclaw

Wizualna identyfikacja firmy i jej rola w przestrzeni reklamowej na rynku

Firmy funkcjonujące na rynku posiadają własną tożsamość, czyli obraz, jaki chcą przekazać potencjalnym klientom w procesie komunikacji z rynkiem. Tożsamość składa się z trzech podstawowych komponentów: postawy firmy czyli jej misji (strategii działania), jej zachowań  - czyli kultury firmy oraz identyfikacji wizualnej. Identyfikacja wizualna firmy ma na celu tworzenie pozytywnych wyobrażeń o niej bądź jej produktach, usługach i utrwalenie ich w opinii klientów, pracowników.

Identyfikacja wizualna to między innymi: logotyp, kolorystyka, symbole specjalne, kształty graficzne, krój liter, ubiór pracowników. Wszystkie te elementy są widoczne na tablicach reklamowych, oklejonych samochodach, witrynach sklepowych, szyldach firmowych, ulotkach, wizytówkach, stronach internetowych.

Najczęściej firmy wybierają następujące usługi: wykonanie wizytówek, szyldy, oklejanie samochodów Wrocław i oklejanie witryn.Cechą wiodącą powinna być spójność wszystkich tych elementów tak aby logotyp czy kolorystyka była taka sama na oklejonym samochodzie jak i na ulotkach reklamowych.


Reklama zewnętrzna
ma doskonale podstawy funkcjonowania, wynikające z czasu poświęconego mu przez konsumentów. Opcji mediowych jest coraz więcej, ale ludziom nie przybywa czasu na korzystanie ze wszystkich możliwości i tak reklama na samochodach Wrocław czy tablice reklamowe Wrocław na drogach wypełniają czas, który tak często poświęcamy na przemieszczanie się w różnych kierunkach. Reklama zewnętrzna korzysta z czasu niezagospodarowanego przez inne media i dlatego jego przyszłość jest bardzo bezpieczna. Cały czas spędzany na prowadzeniu samochodów i przemieszczaniu się na piechotę, oglądając takie formy reklamy jak reklamy podświetlane, oklejone witryny Wrocław, szyldy reklamowe Wrocław i inne. Ten czas spędzony przez konsumentów zawsze będzie zarezerwowany dla reklamy zewnętrznej.


oklejanie samochodow wroclaw

 

Na powierzchniach obłych lub z przetłoczeniami stosyjemy folie wylewaną, o dłuższym okresie użytkowania. Jest to wersja oklejania samochodów Wrocław  wymagająca większego doświadczenia i wprawy. Droższa wersja reklamy na samochodzie.

Przykład oklejenia samochodu Wrocław folią wylewaną maski

 

Na stronie internetowej umieściliśmy tylko niektóre realizacja aby pokazać możliwości ekspozycji reklam na rożnych pojazdach. Realizacje przedstawiaja oklejenia folią monomeryczną z laminatem monomerycznym, stosowanym na powierzchniach płaskich a także oklejenie folią wylewaną z laminatem wylewanym stosowanym na powierzchniach obłych i innych.

 oklejanie samochdow Wroclaw Dijo 2

 Przykład oklejenia folią monomeryczną z laminatem

System oklejania aut Wrocław oferowany przez naszą firmę, daje nam wiele korzyści. Zapewnia nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o to, co będzie widoczne na pojeździe. Jest to idealna forma reklamy na pojazdach firmowych, która będzie dostrzegalna zarówno przez użytkowników dróg jak i pieszych.

oklejenie samochodow wroclaw

Przykład oklejenia folią wylewaną z laminatem

oklejanie samochdow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Druk i oklejenie.

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow Wroclaw

 Przykład oklejania samochodu Wrocław. Przykład oklejenia folią wylewaną i folią OWV

oklejanie samochdow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Przykład oklejenia folią wylewaną

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław Przykład oklejenia folią monomeryczną

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław Przykład oklejenia folią monomeryczną

oklejanie samochodow wroclaw

Oklejanie samochodów Wrocław - oklejenia folia monomeryczną, ploterową

Środki transportu, a szczególnie pojazdy służące w komunikacji miejskiej, samochody firmowe już dawno stały się przedmiotem zainteresowania reklamodawców i świetnym nośnikiem reklam. Oklejone samochody, autobusy i tramwaje dziś nikogo już nie dziwią, zaś asortyment stosowanych rozwiązań w tej formie reklamy stale się zwiększa.
Najpowszechniej stosowane są oklejanie folią z nadrukiem solwentowym powierzchnie autobusów, pojawiające się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Duże naklejki reklamowe oraz ekrany na których wyświetlane są reklamy to kolejne formy reklamy stosowane w środkach transportu.

Oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład systemu oklejania samochodów Wrocław. Przykład oklejenia folią monomeryczną z laminatem

 oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow Wroclaw 

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

Oklejeniw samochodu Wrocław

Przykład systemu oklejania samochodów Wrocław. Przykład oklejenia folią wylewaną

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład systemu oklejania samochodów Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład systemu oklejania samochodów Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow wroclaw

więcej...

 

 

Ciekawostki


Domy mediowe

Na początku istnienia agencji, zakup mediów stanowił podstawowy  i jedyny obszar działalności firmy. Agencje powstały jako firmy specjalizujące siew pośrednictwie mediowym i dopiero z czasem zaczęły świadczyć usługi kreatywne, produkcyjne i strategiczne. Klienci dużo większą uwagę przywiązywali jednak do tych usług dodatkowych, takich jak oklejanie samochodów Wrocław czy wykonanie szyldu firmowego, wykonanie strony internetowej a kwestie mediowe traktowali jako coś zupełnie drugorzędnego w pracy z agencją.

Kupowanie i planowanie mediów stawało się dla agencji sprawą bardziej poboczną, chociaż nadal prowizja od zakupów mediów stanowiła lwią część ich dochodów. Zasadniczego wyłomu w tym systemie dokonał francuski przedsiębiorca w 1965 roku, który założył firmę mediową, zajmującą się tylko pośrednictwem. Sam pomysł nie był rewolucyjny i oznaczał powrót do oryginalnego kształtu pierwszych agencji. Udało mu się wynegocjować dobre rabaty i klient, który do niego przychodził dostawał bardzo konkurencyjną ofertę na zakup mediowy.

Francuski przedsiębiorca osiągnął sukces we nie tylko na swoim rynku, ale również zdobył rynki w Europie. Idea specjalizacji znów zwyciężyła.

A w Rosji... .

Jak się okazuje, niszczenie własnych reklam może być nie tylko sposobem zwrócenia na siebie uwagi, ale metodą zabezpieczenia ich przed zniszczeniem przez wandali. W Rosji tablice reklamowe, przedstawiającymi roznegliżowane ciała modelek, są bardzo często dewastowane, więc właściciele nośników byli zmuszeni odmawiać eksponowania obyczajowo kontrowersyjnych tablic. Zainspirowało to twórców kampanii  - wszystkie ekspozycje pisma Maxima były umieszczone za szybą, wyglądającą jak po uderzeniu kamienia i zawierały dopiski rzekomych wandali.

 

Reklamowe okno w Twoim samochodzie

Wykorzystaj to miejsce na reklamę Twojej Firmy! Tylna szyba samochodu jest najczęściej oglądanym miejscem w ruchu kołowym! Posiadamy w swojej ofercie specjalne folie, które pozwolą nam stworzyć okno reklamowe w Państwa oklejonym samochodzie

 oklejanie samochodow wroclawaIdentyfikacja wizualna marki oraz innego typu dekoracje długookresowe, mogą być stosowane na pojazdach w celu zwiększenia ich widoczności. Samochody ciężarowe, vany czy też auta osobowe mogą stanowić świetny sposób na wzmocnienie świadomości marki u klientów poprzez użycie folii kolorowych, odblaskowych czy fluorescencyjnych.


Reklama na samochodach czy na innych pojazdach w tym systemie daje nam możliwości częstej zmiany grafiki, bez potrzeby kosztownego przemalowania karoserii. System ten ,można łatwo usunąć z pojazdu wraz z końcem kampanii, nieważne, czy chcemy tylko zmienić wygląd, czy sprzedać auto, możemy przywrócić je do pierwotnego wyglądu sprzed oklejania, bez pozostawienia śladów po kleju

Folie magnetyczne WrocławCzęsto w produkcji reklam na samochody czy inne pojazdy, stosujemy folie magnetyczne. Folie magnetyczne powstają w tzw. kalandrowanym procesie produkcji, charakteryzują się bardzo gładką powierzchnią ze stabilną magnetyczną siłą. Materiał ten jest zaprojektowany specjalnie do druku, promocji i ekspozycji. Może być zadrukowany bezpośrednio na każdego rodzaju cyfrowej prasie używającej tuszu solwentowego, ecosolwentowego lub UV.

Materiały te mogą również być zadrukowane w tradycyjnym procesie sitodruku.1.Reklama na samochodach sposobem na zarobek i zmniejszenie kosztów Istnienie prosty sposób, dzięki któremu samochód może stać się tanim i skutecznym nośnikiem reklamy

Ten sposób pozwala zarobić pieniądze, poprzez reklamę zleconą przez znajome firmy, ewentualnie ograniczenie środków wydawanych na inne nosniki reklamowe lub szukanie odpowiedniego sposobu na zareklamowanie własnej działalności. Najlepszymi kandydatami na reklamobiorców są ci, którzy dziennie przemierzają długie trasy. Przemieszczają się wzdłuż popularnych obszarów, w godzinach natężonego ruchu, zapewniając maksymalną widoczność.

Niezwykle ważnym aspektem jest też rodzaj, model i kolor samochodu, bo reklamodawcy chcą, by ich reklamy reprezentowały się jak najlepiej. Teraz warto poszukać  firm chcących poszerzyć zakres swojej reklamy w okolicy, za pośrednictwem Internetu lub na stronach firmowych. Zapytaj czy przewidują partnerstwo i współpracę z innymi przedsiębiorcami. Kolejnym etapem jest dokładne przeczytanie umowy.

oklejanie samochodow WroclawCo najważniejsze trzeba upewnić się, że jej działalność firmy nie jest oszustwem. Firma ReklomoMedia, oklejanie samochodów Wrocław może nam pomóc w wyborze odpowiedniej techniki i materiałów. Od właściciela samochodu zależy bowiem, jaka jego część ma zostać oklejona. Czy pójdzie na całość i auto zupełnie zmieni swój kolor i wygląd, stając się zarazem prawdziwym arcydziełem, czy będą to tylko elementy reklamy umieszczone w określonych miejscach. Jednakże prawdopodobieństwo większego zarobku jest proporcjonalne do ilości wykorzystanej przestrzeni i miejsca.

Dla tych, którzy myślą o reklamie samochodowej jako o zmniejszeniu wydatków na bilbordy i reklamy, samochód jest niewątpliwie idealnym rozwiązaniem.Po raz kolejny reklama przemieszcza się wraz z użytkownikiem, w najbardziej nawet niedostępne miejsca. Warto już na samym początku ustalić budżet na kwotę jaką chcemy wydać. Kolejno reklamodawca powinien dokładnie określić grupę odbiorców, do których w szczególności chce skierować swoją reklamę.

Samochód można okleić kolejno folią monomeryczną, folią one-way-vision dla szyb, czy foliami wylewanymi, literami z dokładnie przygotowanej folii platerowej i laminowanymi reklamami. Oklejać można nie tylko płaskie powierzchnie, ale również te bardziej wymagające co do kształtu. Sposobów jest niezmiernie wiele, a wszystko zależy od wizji i potrzeby klienta, do którego oklejanie samochodów Wrocław dostosowuje odpowiednie narzędzia i materiały.

Niektóre popularne zastosowania dla foli magnetycznych:

 • szybkie i proste zmiany – zastosowane w reklamie sklepowej
 • cena i informacja o produkcje na ekspozycjach  
 • reklama na samochodach  informacja lub reklama na pojazdach transportu publicznego.

Zmian koloru auta - oklejanie samochodu Wrocław folią to coraz popularniejsza również u nas forma zmiany koloru auta czy umieszczenie grafiki reklamowej. Ten sposób tuningu przyszedł oczywiście z krajów zachodnich, gdzie jest już bardzo popularny. Tam ludzie dość szybko zorientowali się, że jest to szybszy i tańszy sposób na całkowitą odmianę samochodu. Przed przystąpieniem do oklejania, przygotowujemy w odpowiedni sposób karoserię samochodu. Jeśli auto jest już przygotowane, następuje nałożenie folii.Jest to proces dość skomplikowany, bowiem folia ma małą grubość (od 50 do 100 mikronów) i posiada bardzo mocny klej. W dłuższej perspektywie decyduje to o wysokiej jakości modyfikacji, jednak znacznie utrudnia montaż. Dodatkowo folia nakładana jest dużymi arkuszami, tak aby nie było śladów łączenia na elementach karoserii i całość była całkowicie jednolita. Warto zauważyć jak istotne w procesie montażu są warunki termiczne. Temperatura jest ściśle określona w dokumentacji producenta folii, a po zakończeniu procesu auto musi zostać odpowiednio wygrzane.

Zalety zmiany koloru auta:
– możesz okleić jakikolwiek pojazd
– ogromne opcje zróżnicowania barw
– niższe koszty w porównaniu z lakierowaniem
– szybkie odnowienia zniszczonych elementów karoserii
– ochrona lakieru przed zużyciem
– zero skutków ubocznych dla lakieru
– łatwe usuwanie folii z karoserii
– konkurencyjność czasowo-finansowa
– odporność folii to 7-10 lat
– należycie położoną folię ciężko odróżnić od lakieru
– samochód można normalnie polerować.

Producenci folii proponują nam kilkadziesiąt różnych kolorów, zarówno w wersji błyszczącej jak i matowej. Do tego dochodzą folie imitujące karbon, często stosowane do naklejania na spojlery, nakładki karoserii czy maskę.Możliwe do zastosowania są również folie typu „kameleon” zmieniające barwę zależnie od kąta padania światła.
Chętnie stosowane są również połączenia kolorów i zastosowania np. dachu innego koloru. Dla indywidualistów oraz firm pragnących efektownej reklamy możliwe jest też nałożenie folii z nadrukowaną grafiką. Grafika tworzona jest wówczas specjalnie na potrzeby danego pojazdu.

Nasze ciekawostki

oklejenie samochodow wroclawOklejanie samochodów folią imitujące chromowany lakier !

Matowy lakier był hitem kończącego się właśnie roku. Jak to zwykle bywa, przyszła moda na coś nowego. Coraz bardziej popularne robią się oklejenia samochodu imitujące chromowany lakier. Matowe oklejenie samochodu daje bardzo ładny blask na karoserii samochodu,  pod warunkiem że jest ona czysta. Natomiast kiedy mamy do czynienia z chromowanym lakierem, samochód nabiera zupełnie nowego blasku. Czeska firma Tintek zajmująca się produkowaniem takich oklejeń stworzyła samochód demo. Jest to Porsche Cayenne, które zostało  oklejone niebieskim chromem oraz podświetlone od spodu neonami  w podobnym kolorze.      Źródło:www.motogazeta.mojeauto.pl

Taksówki i reklama

Bardzo zmienia się reklama w taksówkach. Dotychczas ta forma reklamy sprowadzała się do przymocowanych małych tabliczek na zagłówkach lub pokrowce z odpowiednim zadrukiem, jednak dzisiaj są już firmy, które pozwalają na stworzenie systemy z pogranicza outdooru, telewizji i internetu. Umieszczenie w taksówkach ekranu ciekłokrystalicznego wyświetlające zmienne komunikaty w czasie rzeczywistym nie stanowi już problemu. Celem jest przełamanie tradycyjnej słabości reklamy zewnętrznej, a mianowicie brak treści innej niż reklamowa - twórcy systemu chcą aby pasażerowie podróżujący taksówką mogli nie tylko oglądać reklamy, ale także skorzystać ze sposobności sprawdzenia pogody czy notowań giełdowych. Z założenia ekrany montowane w taksówkach mają być sterowane za pomocą dotyku i połączone na stałe do internetu. Korzystanie z wszystkich dobrodziejstw dostępnych w komputerach stacjonarnych na tych "taksówkowych ekranach" stało się standardem w niektórych taksówkach. Każda taka taksówka wyposażona jest w system GPS pozwalający reklamodawcom na wyświetlanie reklam adekwatnych do konkretnego miejsca lub trasy. W niektórych krajach była moda na oklejaniu samochodu reklamą drukowaną na folii i ekspozycje treści w miejscach ściśle związanych ze stosowaniem produktu

Nowa folia 3M do oklejania samochodów

Nowość w ofercie folii firmy 3M. Folia 3M™ Envision jest materiałem który nie zawiera w sobie PCV. Stosowana jest na najtrudniejszych powierzchniach oraz w różnych temperaturach otoczenia. Folia świetnie się sprawdziła na głębokich przetłoczeniach, na pojazdach i łodziach. Należy podkreślić bardzo ważną cechę: rozciągliwość do 150%, może być stosowana w wysokich i niskich temperaturach, łatwość jej usuwania. Cena oczywiście wyższa od innych materiałów służących oklejaniu samochodów.

Specyficzną formą reklamy na środkach transportu, o której warto pamiętać, jest oznakowanie samochodów dostawczych. Dla firm świadczących usługi transportowe ich pojazdy firmowe mogą stać się nie tylko narzędziem pracy, ale również nośnikiem reklamy. Wystarczy na samochodach umieścić nazwę firmy, czym się firma zajmuje oraz dane kontaktowe i już mamy tani a skuteczny przekaz informacji.

Inna forma reklamy na samochodach

Przez pewien czas Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa wydawał specjalne ramki na tablice rejestracyjne samochodów, na których widniał adres internetowy miejskiego serwisu, długość i szerokość geograficzna grodu nad Białą, uśmiechnięte słoneczko skomponowane z herbem miasta i różne slogany reklamowe. Mieszkańcy sami dopytywali o tablice, widzieli je u sąsiada, znajomych i tez chcieli takie otrzymać.
Także specjaliści od reklamy doceniali pomysł: „To reklama tania i niezwykle skuteczna, a w dodatku za darmo kolportowana na bardzo dużym obszarze, bo przecież samochody z Tarnowa jeżdżą po całym kraju”. Dodatkowo promowano tam adres internetowy miasta, co na pewno wpłynęło na rozpropagowanie strony www, jak i samego Tarnowa. W rezultacie , bardzo szybko ramek zabrakło, a władze długo czekały z ogłoszeniem nowego przetargu na ich wykonanie.

Po kilkumiesięcznej przerwie miejskie ramki na samochodowe tablice rejestracyjne pojawiły się w tarnowskim magistracie. Tym razem zmieniono nieco wzór ramki i ozdobiono ją napisem „Tarnów. Polski biegun ciepła.W sumie w ciągu kilku lat do kierowców, nie tylko tarnowskich, trafiło kilkanaście tysięcy sztuk oryginalnych oprawek na tablice rejestracyjne. Tarnowskie ramki znalazły potem naśladowców, podobne zrobiły inne miasta.
Swoje zaczęło rozdawać też tarnowskie starostwo powiatowe. Tablice rejestracyjne charakterystyczne dla miast są szczególnie popularne w USA, gdzie istnieje też duża dowolność ich zaprojektowania. Repliki tablic można też kupić jako pamiątkę turystyczną.

Mobilną reklamę można bardzo często zauważyć też na autobusach, które ze względu na swoje gabaryty zawsze bardziej rzucają się w oczy. Taką metodę reklamy często stosuje się też na samochodach firmowych, które dzięki temu służą nie tylko do pracy, ale też do informowania ludzi o istnieniu i usługach danego przedsiębiorstwa.Pojazdy są duże, a oprócz tego przemieszczają się i mogą dotrzeć do większego grona odbiorców.

Dlatego też taki sposób na spopularyzowanie firmy może okazać się dużo skuteczniejszy niż inne formy reklamy. Oklejanie samochodów Wrocław ma też inne plusy. Mianowicie może zmienić wygląd auta przez oklejenie go folią lub przyciemnienie szyb. Można nazwać to pewnego rodzaju tuningiem za niewielkie pieniądze i w krótkim czasie.

Dzięki oklejaniu samochodów Wrocław można zmienić kolor swojego pojazdu, a nawet sprawić, że matowy lakier zmieni się w chromowany.W naszej ofercie znajduje się wiele typów usług pozwalających zarówno na zmianę wyglądu auta, jak i mobilną reklamę i uczynienie ze swojego samochodu prawdziwej wizytówki na kółkach. Mamy szeroki wachlarz rodzajów wydruku oraz typów folii w różnych wariantach cenowych, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław -tanie strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele

 

http://reklamomedia.firmy.net/

firmynet