;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

Tablice reklamowe Wrocław

tablice reklamowe Wroclaw

Jesteśmy producentem całej gamy tablic reklamowych Wrocław i tablic informacyjnych oraz szyldów reklamowych Wrocław. Tablice reklamowe są zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym jak i gabarytowym. Projektowane są z uwzględnieniem obowiązujących norm, w tym z uwzględnieniem polskich norm obciążenia wiatrem - Reklama Wrocław.
Tablice reklamowe Wrocław i szyldy reklamowe wykonujemy na indywidualne zamówienie. Oferujemy tablice reklamowe jedno i dwustronne, trwale związane oraz nie związane z gruntem, na jednym lub kilku słupach.
Wymiary tablic reklamowych, które możemy wykonać są w zasadzie dowolne, są wielokrotnością szerokości pojedynczego panela. Pewnym ograniczeniem jest tylko wysokość ekranu tablicy. Maksymalnia wysokość bez łączeń w poziomie wynosi 6 m. Na nasze produkty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.  

tablice reklamowe WroclawZastanów się co chcesz pokazać na tablicy reklamowej - jaką informacje przekazać. Przygotuj treść do projektu lub możesz to zlecić nam. Wybierz lokalizację pod tablicę reklamową. Określ wymiary tablicy reklamowej. Umów się z naszym konsultantem na oględziny w miejscu gdzie planujesz budowę tablicy reklamowej.

Ustalimy założenia do projektu, dokładną lokalizację i położenie, wymiary tablicy i wysokość jej dolnej krawędzi nad gruntem, sposób utwierdzenia do gruntu lub montażu do ściany budynku, sposób wykonania grafiki (druk na papierze, folii, banerze czy wycinane z folii).

W oparciu o zebrane informacje przygotujemy wizualizację i określimy koszt usługi. Po wstępnej akceptacji  wykonujemy projekty graficzny. Po ostatecznej akceptacji przystępujemy do realizacji. Wykonujemy zarówno grafikę jak i konstrukcje tablicy reklamowej. W ustalonym terminie tablica jest montowana lub dostarczana we wskazane miejsce.
Od tej chwili tablica reklamowa pracuje dla Ciebie!

tablica reklamowa Wroclaw

Przykład wizualizacji tablicy wykonanej na płycie 3mm Dibind

Tablice reklamowe Wrocłąw to najczęściej widywana reklama zewnętrzna. Powszechnie stosowana w Polsce jako narzędzie przekazujące informacje tekstowe i graficzne. Na ekranie umieszczamy grafikę reklamową, informacje tekstowe. Tablice bywają montowane na ścianach, jak również na konstrukcjach wolno-stojących. Często stosuje się dodatkowo oświetlenie tablic reklamowych.

tablice reklamowe Wroclaw

Przyklad wykonania tablicy reklamowe Wrocław z blachy ocynk i kształtowników. Ekran oklejony folią z laminatem

tablice reklamowe Wroclaw

 Zdjęcie przedstawia wykonania tablicy reklamowe Wrocław z płyty Dibond, 3 mm. Tablica oklejona folią z nadrukiem solwentowym

tablice reklamowe Wroclaw

 Przykład tablicy informacyjno - reklamowej.

tablice reklamowe Wroclaw

 Bardzo duże znaczenie ma wybór miejsca zamonowania tablicy reklamowej.

 

 

Czytamy reklamy

Duży format reklamy

Dążenie do prezentowania reklam spektakularnych i fascynujących rozmachem niemal od początku istnienia branży reklamowej było pewnym rodzajem sportem dla najbogatszych reklamodawców. Prześcigali się oni w pomysłach , jak zadziwić widownię i zakasować konkurencję. W tym wypadku nie chodziło o tworzenie całych serii powtarzalnych reklam. Najczęściej ma to jednorazowy charakter, przygotowanych specjalnie dla potrzeb jednego, konkretnego miejsca. Szybko odkryto, że wydrukowany na papierze plakat nie jest dostatecznie imponujący ani trwały, więc poszukiwano bardziej widowiskowych form.

Nową drogę wytyczył producent samochodów Packard, który w 1922 roku zamówił pierwszą amerykańską reklamę neonową. Centrum reklamy neonowej w USA stał się nowojorski Broadway, który z powodu wielkiej liczby podświetlanych reklam zaczęto nazywać "wielką białą droga". Jedna z najsłynniejszych reklam podświetlanych była gigantyczna instalacja, przygotowana dla gumy do żucia Wrigley's Spearmint, zajmująca fasady wszystkich domów pomiędzy dwoma przecznicami na Broadwayu. Cała konstrukcja ważyła 110 ton, miała ponad 57 metrów długości i prawie 23 m wysokości, wykorzystywała ponad 18 tysięcy żarówek i zużywała prąd wystarczający do oświetlenia dziesięciotysięcznego miasta.

Czytamy reklamyLatem 1981r. pojawiły się w Paryżu tablice reklamowe przedstawiające atrakcyjną brunetkę w bikini. Opatrzone były obietnicą: „Drugiego września zdejmę górę”. I rzeczywiście, tego dnia na miejscu starych plakatów pojawiły się nowe, z brunetką w stroju topless. Obietnica brzmiała tym razem: „Czwartego września zdejmę dół”. Zapowiedzianego dnia paryżanie zobaczyli nowy plakat z nagą dziewczyną, tyle że odwróconą tyłek. Plakatowi towarzyszyło hasło : „Avenir – firma plakatowa która dotrzymuje obietnicy”.

Tablice reklamowe są jedną z form tzw. Reklamy zewnętrznej, a ponieważ z reguły reklamę związana ze środkami komunikacji miejskiej traktuje się odrębnie, wobec tego pod pojęciem reklamy zewnętrznej rozumie się wszelkiego rodzaju tablice reklamowe, kasetony reklamowe, umieszczone w miejscach dużego ruchu pieszych i pojazdów.

tablice reklamowe Wroclaw 2Reklama zewnętrzna w żadnym z krajów zachodnich nie odgrywa tak ważnej roli, jak prasowa czy telewizyjna. Reklama zewnętrzna jest więc traktowana jako forma promocji o znaczeniu drugorzędnym i najczęściej wspiera kampanię telewizyjną lub prasową.

Plakat sprzedaje produkt klientom, którzy są w ruchu. I choć stosowanie plakatów umożliwia selektywne dotarcie do klientów na określonym obszarze geograficznym, to jednak reklama plakatowa jest absolutnie nie selektywna jeśli chodzi o charakterystykę demograficzną czy psychograficzną konsumentów.

Plakat po prostu dociera do wszystkich! Niewątpliwie pewne grupy konsumentów mają większą szansę zetknięcia się z nim, np. konsumenci, którzy pracują i w związku z pracą muszą się przemieszczać z miejsca zamieszkania do firmy, stykają się z taką reklamą częściej niż inne grupy.

tablice reklamowe Wroclaw Plakaty mają jednak wiele zalet. Po pierwsze jest to relatywnie tania forma reklamy. Po drugie dzięki swym (niekiedy prawdziwie imponującym) rozmiarom plakaty i plansze mają szansę wywarcia dużego wrażenia na odbiorcach. Potencjalny klient stykający się z plakatem na pewno zwróci na niego uwagę, zapamięta hasło reklamowe i nazwę markową produktu. Plakat jest świetnym „wzmocnieniem” utrwalającym w świadomości konsumentów daną kampanię reklamową w prasie czy telewizji

tablice reklamowe Wroclaw

tablice-reklamowe-wroclawTablice reklamowe, stojące przy drogach, są świadkami licznych wypadków samochodowych i chęć stosowania bilboardów do promowania rozsądnej jazdy w zasadzie sama się narzuca. Jednak przeważnie tego typu akcje polegają po prostu na przyklejeniu plakatów do zwykłych tablic. Ktoś wpadł jednak na pomysł, żeby do promowania bezpiecznej jazdy stosować nośniki zniszczone w faktycznych wypadkach i przygotować w tym celu specjalne plakaty.

Niedawno agencja Zonazero zdobyła prestiżowe nagrody za akcję, w której wykorzystywano plakaty, przedstawiające przestraszonych ludzi, osłaniających się przed uderzeniem samochodu. Niezwykłość rozwiązania polegała na dokładnym stosowaniu projektów do istniejących tablic, uszkodzonych przez kierowców. Jeśli tablica była zniszczona uderzeniem z prawej strony, to umieszczany tam plakat przedstawiał przechodniów uciekających przed samochodem jadącym właśnie z tej strony.                                         


Bardzo silny efekt został osiągnięty w kampanii międzynarodowej organizacji, zajmującej się ochroną przyrody. Z tablic reklamowych zdemontowano całą powierzchnię ekspozycyjną, pozostawiając tylko metalowy stelaż. W odkrytej konstrukcji rozmieszczone zostały ptasie gniazda, a hasło reklamowe zachęcało do sadzenia większej liczby drzew... .
W kampanii pewnego centrum odchudzania wykorzystywano tablice reklamowe z połamanymi dolnymi ramami, sprawiając wrażenie, że pękły one pod wpływem ciężaru bardzo grubego faceta, przedstawionego na plakacie.

tablice-reklamowe-wroclawCoraz więcej czasu spędzamy poza domem. Tablica reklamowa jest to medium docierającym do ludzi mobilnych. Działa w czasie, kiedy inne media praktycznie nie maja zastosowania. Dlaczego właśnie reklama zewnętrzna (Wrocław)często jest najsilniejszym i najbardziej skutecznym elementem kampanii reklamowych prowadzonych przez miasta, regiony, instytucje publiczne, firmy, partie polityczne, kandydatów do Parlamentu czy samorządów.

Tablice reklamowe (Wrocław) to najbardziej demokratyczne medium. Jest coś fascynującego w tym, że przy pomocy prostych środków oferowanych przez reklamę zewnętrzną można osiągnąć ogromną siłę komunikacji.
Outdoor/ jest tani – jest medium gwarantującym możliwość szybkiego zbudowania zasięgu przy bardzo konkurencyjnych kosztach w porównaniu do innych mediów takich jak TV, prasa lub radio.
Tablice reklamowe działają 24 h / dobę i nie da się go wyłączyć.
Outdoor doskonale buduje świadomość – dlatego sprawdza się w kampaniach, których zdaniem jest zbudowanie i utrzymanie wysokiego poziomu świadomości mieszkańców na temat ważnych przedsięwzięć, inwestycji, a także oferty kulturalnej, turystycznej, czy edukacyjnej danego miasta lub regionu.
Wielokrotny kontakt z tablicą reklamową pozwala na utrwalenie komunikatu w pamięci odbiorcy – przeciętna tablica typu bilbord generuje około 19 tysięcy kontaktów z przekazem reklamowym w ciągu doby.

W przypadku innych typów nośników - wynik może sięgać nawet 80 tysięcy kontaktów w ciągu doby.Outdoor pozwala tworzyć efektywne kampanie regionalne i lokalne – ze względu na zróżnicowanie i zdefiniowane lokalizacje można tworzyć bardzo skuteczne kampanie lokalne, pozwalające na dotarcie do określonych grup mieszkańców miast oraz przypisać komunikat do określonego typu odbiorcy. Np. nośniki w okolicach przedszkoli, szkół, uczelni – pozwalają na lepsze dotarcie z komunikatem do studentów, rodziców, wykładowców; nośniki w okolicach aptek, szpitali, przychodni – do emerytów, osób starszych; nośniki w okolicach klubów, basenów, tras rekreacyjnych – do ludzi młodych, aktywnych; w okolicach centrów biznesowych- do osób o wyższych dochodach, przedstawicieli biznesu; w okolicach centrów handlowych – do klientów tych centrów.

Tablice informacyjno – reklamowe pomagają w dotarciu do celu, znalezienie odpowiedniego magazynu czy siedziby firmy. 
Przygotowując wizualizację takich nośników jak: tablice reklamowe Wrocław, szyld reklamowy Wrocław, banery reklamowe czy reklamy na samochodzie (oklejanie aut Wrocław) pamiętaj: O prostocie i przejrzystości komunikatu, zastanów się – jak odbiorcy mają zareagować na Twój komunikat.
Konkurujesz nie tylko z kampaniami innych miast, ale dziesiątkami innych kampanii marek, firm, usług.

 

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele