oklejanie samochodów wrocław

Oklejanie samochodów Wrocław

Nasza pracownia Reklam Zewnętrznych proponuje Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław. Bardzo popularna i skuteczna reklama na samochodach Wrocław czy innych pojazdach przyniosła wielu firmom wymierne efekty. Oklejenie tylniej szyby folia OWV (dziurkowana) i dane teleadresowe na drzwiach to najczęściej wybierany schemat oklejania samochodów. Na powierzchnie płaskie stosujemy folie monomeryczne z laminatem a na powierzchnie obłe stosujemy folie wylewane z laminatem wylewanym.

 

Nasza pracownia reklamy od wielu lat proponuje Państwu wiele możliwości w tym zakresie m.in.:  

 

 • wyklejanie literami z folii ploterowej
 • wyklejanie folią monomeryczną z nadrukiem solwentowym na powierzchniach płaskich 
 • wyklejanie folią wylewaną na powierzchniach obłych lub z przetłoczeniami 
 • wyklenianie pojazdów folią bez nadruku (zmiana kloru pojazdu)
 • wyklejanie szyb na pojazdach folią one way vission z nadrukiem solwentowym
 • wyklejanie płaskich powierzchni pojazdów
 • laminowaniem powierzchni reklamowych. 

Wykonujemy równiez opracowania plastyczne oklejania samochodów!

Wyklejanie grafiki na samochodach można wykonać folią ploterową standard, wykonując reklamy złożone tylko z samych tesktów lub grafiki wektorowej. Oklejanie samochodów Wrocław folią w połączeniu z wydrukami na wysokiej jakości  maszynach solventowych pozwala nam na użycie nieograniczonej liczby kolorów, grafik, zdjęć. Dodatkowo na szyby można użyć specjalnej folii "one way vision", która nie ogranicza widoczności od środka.

oklejanie samochodów wrocławoklejanie samochodów Wrocław
Aktualności branżowe

Nowa folia 3M do oklejania samochodó
w

aktualnosci branzowe wrocławNowość w ofercie folii firmy 3M. Folia 3M™ Envision jest materiałem który nie zawiera w sobie PCV. Stosowana jest na najtrudniejszych powierzchniach oraz w różnych temperaturach otoczenia. Folia świetnie się sprawdziła na głębokich przetłoczeniach, na pojazdach i łodziach. Należy podkreślić bardzo ważną cechę: rozciągliwość do 150%, może być stosowana w wysokich i niskich temperaturach, łatwość jej usuwania. Cena oczywiście wyższa od innych materiałów służących oklejaniu samochodów.

oklejanie samochodów Wrocław

Według badań specjalistów, oklejenie aut reklamą, powoduje dotarcie tej informacji do 62% odbiorców, a trzeba też zaznaczyć, że 69% pytanych pieszych było w stanie spontanicznie przypomnieć sobie lokalne i regionalne reklamy na pojazdach. Drugie miejsce, tuż za reklamą telewizyjną, wśród testowanych form reklamy powoduje, że firmy chętnie decydują się na oklejanie aut firmowych. Musimy tez zaznaczyć, że koszt oklejenia samochodu ponosi się jednorazowo w okresie 5-9 letniej ekspozycji grafiki.

oklejanie samochodów WrocławPrzykład zastosowania folii monomeryczne  i laminatu

oklejanie aut wrocławPrzykład realizacji folia wylewaną

System oklejania aut Wrocław oferowany przez naszą firmę, daje nam wiele korzyści. Zapewnia nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o to, co będzie widoczne na pojeździe. Jest to idealna forma reklamy na pojazdach firmowych, która będzie dostrzegalna zarówno przez użytkowników dróg jak i pieszych.

oklejanie samochodów WrocławPrzykład zastosowania folii monomeryczne  i laminatu


Środki transportu, a szczególnie pojazdy służące w komunikacji miejskiej, samochody firmowe już dawno stały się przedmiotem zainteresowania reklamodawców i świetnym nośnikiem reklam. Oklejone samochody, autobusy i tramwaje dziś nikogo już nie dziwią, zaś asortyment stosowanych rozwiązań w tej formie reklamy stale się zwiększa.
Najpowszechniej stosowane są oklejanie folią z nadrukiem solwentowym powierzchnie autobusów, pojawiające się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Duże naklejki reklamowe oraz ekrany na których wyświetlane są reklamy to kolejne formy reklamy stosowane w środkach transportu.

oklejania samochodów WrocławPrzykład realizacji - folia monomeryczna z laminatem

Środki transportu są dobrym miejscem na reklamę sklepów oraz firm usługowych. Chętnie z takiej formy reklamy korzystają również organizatorzy imprez publicznych, którzy chcą zaprosić do udziału w danym wydarzeniu mieszkańców danej miejscowości.
Reklama na środkach transportu daje takie korzyści reklamodawcom, jak: dobra widoczność, możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców oraz duża ekspozycja reklamy.
Dodatkowym plusem jest fakt, że taka reklama stale się przemieszcza, dzięki czemu trafia do większej grupy odbiorców.

oklejanie samochodów WrocławPrzyklad oklejenie samochodu folią monomerczną z laminowaniem grafiki

Specyficzną formą reklamy na środkach transportu, o której warto pamiętać, jest oznakowanie samochodów dostawczych. Dla firm świadczących usługi transportowe ich pojazdy firmowe mogą stać się nie tylko narzędziem pracy, ale również nośnikiem reklamy. Wystarczy na samochodach umieścić nazwę firmy, czym się firma zajmuje oraz dane kontaktowe i już mamy tani a skuteczny przekaz informacji.
oklejanie samochodów wrocław

Inna forma reklamy na samochodach
Przez pewien czas Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa wydawał specjalne ramki na tablice rejestracyjne samochodów, na których widniał adres internetowy miejskiego serwisu, długość i szerokość geograficzna grodu nad Białą, uśmiechnięte słoneczko skomponowane z herbem miasta i różne slogany reklamowe. Mieszkańcy sami dopytywali o tablice, widzieli je u sąsiada, znajomych i tez chcieli takie otrzymać.
Także specjaliści od reklamy doceniali pomysł: „To reklama tania i niezwykle skuteczna, a w dodatku za darmo kolportowana na bardzo dużym obszarze, bo przecież samochody z Tarnowa jeżdżą po całym kraju”. Dodatkowo promowano tam adres internetowy miasta, co na pewno wpłynęło na rozpropagowanie strony www, jak i samego Tarnowa.
W rezultacie , bardzo szybko ramek zabrakło, a władze długo czekały z ogłoszeniem nowego przetargu na ich wykonanie.

oklejanie samochodów WrocławPrzykład oklejenia samochodu folia monomeryczna

oklejanie samochodów Wrocław

Po kilkumiesięcznej przerwie miejskie ramki na samochodowe tablice rejestracyjne pojawiły się w tarnowskim magistracie. Tym razem zmieniono nieco wzór ramki i ozdobiono ją napisem „Tarnów. Polski biegun ciepła.”
W sumie w ciągu kilku lat do kierowców, nie tylko tarnowskich, trafiło kilkanaście tysięcy sztuk oryginalnych oprawek na tablice rejestracyjne. Tarnowskie ramki znalazły potem naśladowców, podobne zrobiły inne miasta.
Swoje zaczęło rozdawać też tarnowskie starostwo powiatowe. Tablice rejestracyjne charakterystyczne dla miast są szczególnie popularne w USA, gdzie istnieje też duża dowolność ich zaprojektowania. Repliki tablic można też kupić jako pamiątkę turystyczną.

reklama na samochodach WrocławPrzykład rekalmy na samochodzie folia OWV


W dzisiejszych czasach samochód nie jest już tylko jednym ze środków transportu. Obecnie samochody są czymś w rodzaju mobilnych wizytówek. A jeśli auto ma być wizytówką to powinno ono wyglądać jak najlepiej.
Ale samochód można wykorzystać również do czegoś innego niż pokazania swojego statusu materialnego czy gustu. Może on być mobilną reklamą. Skoro i tak jeździmy codziennie po ulicach Wrocławia to dlaczego nie wykorzystać tego do spopularyzowania własnego przedsiębiorstwa? Przecież ulica to najlepsze miejsce do spotkania ludzi idących do pracy, kierowców stojących na czerwonym świetle i rozglądających się wokół lub pań spacerujących z psami, które teoretycznie też mogą zostać klientkami naszej firmy.

oklejanie samochodów WrocławPrzykład realizacji oklejenia folią wylewaną i folia OWV


Mobilną reklamę można bardzo często zauważyć też na autobusach, które ze względu na swoje gabaryty zawsze bardziej rzucają się w oczy. Taką metodę reklamy często stosuje się też na samochodach firmowych, które dzięki temu służą nie tylko do pracy, ale też do informowania ludzi o istnieniu i usługach danego przedsiębiorstwa.

Pojazdy są duże, a oprócz tego przemieszczają się i mogą dotrzeć do większego grona odbiorców. Dlatego też taki sposób na spopularyzowanie firmy może okazać się dużo skuteczniejszy niż inne formy reklamy. Oklejanie samochodów Wrocław ma też inne plusy. Mianowicie może zmienić wygląd auta przez oklejenie go folią lub przyciemnienie szyb. Można nazwać to pewnego rodzaju tuningiem za niewielkie pieniądze i w krótkim czasie.
Dzięki oklejaniu samochodów Wrocław można zmienić kolor swojego pojazdu, a nawet sprawić, że matowy lakier zmieni się w chromowany.

W naszej ofercie znajduje się wiele typów usług pozwalających zarówno na zmianę wyglądu auta, jak i mobilną reklamę i uczynienie ze swojego samochodu prawdziwej wizytówki na kółkach. Mamy szeroki wachlarz rodzajów wydruku oraz typów folii w różnych wariantach cenowych, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.oklejanie aut wrocław
Przykłady realizacji reklamy na samochodach!


oklejanie samochodów Wrocław

Reklama na samochodach jest jedną z najtańszych form reklamy


reklama na samochod Wrocławreklama na samochod Wrocław

oklejanie samochodów wrocław
oklejanie samochodow wrocław

oklejanie samochodów wrocław

Reklamowe okno w Twoim samochodzie

Fraza: oklejanie aut Wrocław

oklejanie aut Wrocław,oklejanie samochodów Wrocław

Wykorzystaj to miejsce na reklamę Twojej Firmy! Tylna szyba samochodu jest najczęściej oglądanym miejscem w ruchu kołowym! Posiadamy w swojej ofercie specjalne folie samochodowe, które pozwolą nam stworzyć okno reklamowe w Państwa samochodzie.
Identyfikacja wizualna marki oraz innego typu dekoracje długookresowe, mogą być stosowane na pojazdach w celu zwiększenia ich widoczności. Samochody ciężarowe, vany czy też auta osobowe mogą stanowić świetny sposób na wzmocnienie świadomości marki u klientów poprzez użycie folii kolorowych, odblaskowych czy fluorescencyjnych.
Reklama na samochodach czy na innych pojazdach w tym systemie daje nam możliwości częstej zmiany grafiki, bez potrzeby kosztownego przemalowania karoserii. System ten ,można łatwo usunąć z pojazdu wraz z końcem kampanii, nieważne, czy chcemy tylko zmienić wygląd, czy sprzedać auto, możemy przywrócić je do pierwotnego wyglądu sprzed oklejania, bez pozostawienia śladów po kleju
 


oklejanie aut wrocław,oklejanie samochodow Wrocławoklejanie samochodow Wrocław

Przykład stosowania naklejki samochodowe

oklejanie aut Wrocław, oklejanie samochodow WrocławCzęsto w produkcji reklam na samochody czy inne pojazdy, stosujemy folie magnetyczne. Folie magnetyczne powstają w tzw. kalandrowanym procesie produkcji, charakteryzują się bardzo gładką powierzchnią ze stabilną magnetyczną siłą. Materiał ten jest zaprojektowany specjalnie do druku, promocji i ekspozycji. Może być zadrukowany bezpośrednio na każdego rodzaju cyfrowej prasie używającej tuszu solwentowego, ecosolwentowego lub UV. Materiały te mogą również być zadrukowane w tradycyjnym procesie sitodruku.1.

Reklama na samochodach sposobem na zarobek i zmniejszenie kosztów


Istnienie prosty sposób, dzięki któremu samochód może stać się tanim i skutecznym nośnikiem reklamy Ten sposób pozwala zarobić pieniądze, poprzez reklamę zleconą przez znajome firmy, ewentualnie ograniczenie środków wydawanych na inne nosniki reklamowe lub szukanie odpowiedniego sposobu na zareklamowanie własnej działalności.

Najlepszymi kandydatami na reklamobiorców są ci, którzy dziennie przemierzają długie trasy. Przemieszczają się wzdłuż popularnych obszarów, w godzinach natężonego ruchu, zapewniając maksymalną widoczność. Niezwykle ważnym aspektem jest też rodzaj, model i kolor samochodu, bo reklamodawcy chcą, by ich reklamy reprezentowały się jak najlepiej. T

eraz warto poszukać  firm chcących poszerzyć zakres swojej reklamy w okolicy, za pośrednictwem Internetu lub na stronach firmowych. Zapytaj czy przewidują partnerstwo i współpracę z innymi przedsiębiorcami. Kolejnym etapem jest dokładne przeczytanie umowy. Co najważniejsze trzeba upewnić się, że jej działalność firmy nie jest oszustwem.

Firma ReklomoMedia, oklejanie samochodów Wrocław może nam pomóc w wyborze odpowiedniej techniki i materiałów. Od właściciela samochodu zależy bowiem, jaka jego część ma zostać oklejona. Czy pójdzie na całość i auto zupełnie zmieni swój kolor i wygląd, stając się zarazem prawdziwym arcydziełem, czy będą to tylko elementy reklamy umieszczone w określonych miejscach. Jednakże prawdopodobieństwo większego zarobku jest proporcjonalne do ilości wykorzystanej przestrzeni i miejsca.

Dla tych, którzy myślą o reklamie samochodowej jako o zmniejszeniu wydatków na bilbordy i reklamy, samochód jest niewątpliwie idealnym rozwiązaniem.
Po raz kolejny reklama przemieszcza się wraz z użytkownikiem, w najbardziej nawet niedostępne miejsca. Warto już na samym początku ustalić budżet na kwotę jaką chcemy wydać. Kolejno reklamodawca powinien dokładnie określić grupę odbiorców, do których w szczególności chce skierować swoją reklamę.

Samochód można okleić kolejno folią monomeryczną, folią one-way-vision dla szyb, czy foliami wylewanymi, literami z dokładnie przygotowanej folii platerowej i laminowanymi reklamami. Oklejać można nie tylko płaskie powierzchnie, ale również te bardziej wymagające co do kształtu. Sposobów jest niezmiernie wiele, a wszystko zależy od wizji i potrzeby klienta, do którego oklejanie samochodów Wrocław dostosowuje odpowiednie narzędzia i materiały.Niektóre popularne zastosowania dla foli magnetycznych:

 • szybkie i proste zmiany – zastosowane w reklamie sklepowej
 • cena i informacja o produkcje na ekspozycjach
 • reklama na samochodach
 • informacja lub reklama na pojazdach transportu publicznego.

Zmian koloru auta - Oklejanie samochodów

oklejanie samochodów wrocławOklejanie samochodu Wrocław folią to coraz popularniejsza również u nas forma zmiany koloru auta czy umieszczenie grafiki reklamowej. Ten sposób tuningu przyszedł oczywiście z krajów zachodnich, gdzie jest już bardzo popularny. Tam ludzie dość szybko zorientowali się, że jest to szybszy i tańszy sposób na całkowitą odmianę samochodu.
Przed przystąpieniem do oklejania, przygotowujemy w odpowiedni sposób karoserię samochodu. Jeśli auto jest już przygotowane, następuje nałożenie folii.
Jest to proces dość skomplikowany, bowiem folia ma małą grubość (od 50 do 100 mikronów) i posiada bardzo mocny klej. W dłuższej perspektywie decyduje to o wysokiej jakości modyfikacji, jednak znacznie utrudnia montaż. Dodatkowo folia nakładana jest dużymi arkuszami, tak aby nie było śladów łączenia na elementach karoserii i całość była całkowicie jednolita. Warto zauważyć jak istotne w procesie montażu są warunki termiczne. Temperatura jest ściśle określona w dokumentacji producenta folii, a po zakończeniu procesu auto musi zostać odpowiednio wygrzane.

Zalety zmiany koloru auta:
– możesz okleić jakikolwiek pojazd
– ogromne opcje zróżnicowania barw
– niższe koszty w porównaniu z lakierowaniem
– szybkie odnowienia zniszczonych elementów karoserii
– ochrona lakieru przed zużyciem
– zero skutków ubocznych dla lakieru
– łatwe usuwanie folii z karoserii
– konkurencyjność czasowo-finansowa
– odporność folii to 7-10 lat
– należycie położoną folię ciężko odróżnić od lakieru
– samochód można normalnie polerować.

Producenci folii proponują nam kilkadziesiąt różnych kolorów, zarówno w wersji błyszczącej jak i matowej. Do tego dochodzą folie imitujące karbon, często stosowane do naklejania na spojlery, nakładki karoserii czy maskę.Możliwe do zastosowania są również folie typu „kameleon” zmieniające barwę zależnie od kąta padania światła.
Chętnie stosowane są również połączenia kolorów i zastosowania np. dachu innego koloru. Dla indywidualistów oraz firm pragnących efektownej reklamy możliwe jest też nałożenie folii z nadrukowaną grafiką. Grafika tworzona jest wówczas specjalnie na potrzeby danego pojazdu
.


Nasze ciekawostkiOklejanie samochodów
folią imitujące chromowany lakier !


Matowy lakier był hitem kończącego się właśnie roku. Jak to zwykle bywa, przyszła moda na coś nowego. Coraz bardziej popularne robią się oklejenia samochodu imitujące chromowany lakier. Matowe oklejenie samochodu daje bardzo ładny blask na karoserii samochodu,  pod warunkiem że jest ona czysta. Natomiast kiedy mamy do czynienia z chromowanym lakierem, samochód nabiera zupełnie nowego blasku. Czeska firma Tintek zajmująca się produkowaniem takich oklejeń stworzyła samochód demo. Jest to Porsche Cayenne, które zostało  oklejone niebieskim chromem oraz podświetlone od spodu neonami  w podobnym kolorze.      Źródło:www.motogazeta.mojeauto.pl
oklejanie samochodów wrocław

Autobusy i tramwaje

reklama na tramwajach wrocław,oklejanie samochodow Wrocław

Dynamiczna reklama na pojazdach Wrocław (często stosowana fraza regionalna w internecie) takich jak autobusy czy tramwaje może czerpać z szerokiego portfolio specjalnych folii do zadruku. Wysokiej klasy materiały stosujemy na publicznych środkach transportu i dzięki doskonałej jakości używane są zarówno w aplikacjach zewnętrznych jak i wewnątrz pojazdów.    więcej.....

 
Zapraszamy na inne strony naszego serwisu:

- Strona główna

- Oklejanie samochodów
- Tablice reklamowe

- Tworzenie stron Wrocław
- Pozycjonowaie stron www

- Baner reklamowe

- Szyldy Wrocław

- Kasetony reklamowe

- Oklejanie witryn Wrocław
- Reklama Wrocław
- Stojaki reklamowe

-
Litery przestrzenne
- Wizytówki
-
Ulotki reklamowe
-
Oferta dla nowych Firm
-  2  -

 

 
Oklejanie witryn

Oklejanie witryn wrocławOdpowiednio oklejona witryna przeciąga uwagę Klienta i daje możliwość szybkiego informowania o produktach, usługach i promocji.

oklejanie witryn wrocław

Oklejanie samochodów

oklejanie samochodów wrocławNasza pracownia Reklam Zewnętrznych proponuje Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław.

oklejanie samochodów wrocław
Szyldy

szyldy wrocławSzyld reklamowy,  to popularna forma reklamy. Szyldy to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia każdej działalności gospodarczej.

szyldy Wrocław
Wizytówki Wrocław

wizytówki Wrocław
Małe, ale ważne! Wizytówki - projektujemy i drukujemy. Atrakcyjne ceny!

tworzenie stron Wrocław

Ulotki Wrocław
uloki wrocław

Ulotki reklamowe to najtańszy sposób promocji.
Dukujemy i projektujemy. Atrakcyjne ceny!


tworzenie stron Wrocław

Banery

banery wrocławW ofercie mamy dla Państwa banery reklamowe wykonane ze specjalnie do tego przeznaczonego materiału.

banery wrocław
Tworzenie stron www

tworzenie stron wrocław Wykonujemy strony www w CMS Joomla, proste w obsludze i skuteczne w swej formie.

tworzenie stron Wrocław


Tablice reklamowe

tablice reklamowe WrocławWykonujemy tablice reklamowe i informacyjne montowanych na elewacji.

tablice reklamowe Wrocław


Stojaki reklamowe

stojaki reklamowe wrocławProponujemy Państwu stojaki reklamowe wykonane z pcv.

stojaki reklamowe wrocław agencja reklamowa wrocław
Tagi:
agencja reklamowa Wrocław,szyldy Wrocław,reklama Wrocław oklejanie aut Wrocław, reklama na samochodach Wrocław,szyldy reklamowe Wrocław, reklama Wrocław oklejanie samochodów Wrocław, reklama na pojazdach Wrocław, reklama na samochodach, tablice reklamowe Wrocław, kasetony reklamowe Wrocław, reklama na tramwajach Wrocław, reklama na autobusach Wrocław, banery Wrocław, banery reklamowe Wrocław,oklejanie witryn Wrocław,litery przestrzenne Wrocław,stojaki reklamowe Wrocław.